Rekrutacja już trwa! Wyjedź na studia lub praktyki w ramach programu Erasmus+

Dział Wymiany i Współpracy Międzynarodowej UJK otwiera nabór na studia i praktyki w zagranicznych uczelniach i instytucjach w roku akademickim 2024/2025. Zgłoszenia przyjmujemy od 8 stycznia do 1 marca br., do godz.12:00.

Do udziału w naborze zapraszamy studentów i doktorantów, którzy chcą zdobywać wiedzę i doświadczenie w ramach wymiany międzynarodowej w jednym z krajów Unii Europejskiej lub stowarzyszonych z Programem i są zdecydowani na wyjazd zagraniczny na studia lub praktyki w roku akademickim 2024/2025.

Dodatkowo studenci Wydziału Nauk Ścisłych i Przyrodniczych mają wyjątkową możliwość aplikowania o wyjazd do uczelni w Japonii  – oferujemy miejsce na studia na semestr dla jednej osoby. Szczególnie zachęcamy do zgłoszeń studentów chemii, biotechnologii, informatyki i inżynierii danych.

Prosimy o przemyślane decyzje, ponieważ po zakwalifikowaniu się rezygnacje z wyjazdów są dopuszczalne wyłącznie w przypadku wyjątkowych zdarzeń losowych.

Jak zostać stypendystą programu Erasmus+? Informacji udziela:

Dział Wymiany i Współpracy Międzynarodowej

25-369 Kielce, ul. Żeromskiego 5, pokój 308

erasmus@ujk.edu.pl

Agnieszka Wilczkowska tel. 041 349 72 73; e-mail: agnieszka.wilczkowska@ujk.edu.pl

Kinga Koziarska tel. 041 349 72 97; e-mail: kgola@ujk.edu.pl

Formularz zgłoszeniowy online oraz więcej informacji na stronie www.erasmus.ujk.edu.pl

Odwiedź nas na Facebooku