Dodatkowy nabór na studia i praktyki Erasmus+

Zostań stypendystą programu Erasmus+ i wyjedź do zagranicznej uczelni bądź instytucji jeszcze w semestrze letnim roku akademickiego 2019/2020. Biuro Wymiany Studentów i Doktorantów UJK ogłasza dodatkowy nabór na studia i praktyki.To oferta dla wszystkich studentów Uniwersytetu Jana Kochanowskiego, którzy chcą zdobywać wiedzę i doświadczenie w ramach wymiany międzynarodowej. Zagraniczne studia i praktyki ułatwiają start na rynku pracy, zwiększają szanse na awans i dynamiczny rozwój kariery zawodowej, pomagają kształtować cechy doceniane przez pracodawców, takie jak odpowiedzialność, niezależność, czy umiejętność rozwiązywania problemów. Mamy nadzieję, że program Erasmus+ w Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach zaowocuje większą mobilnością studentów naszej Uczelni.

Zgłoszenia przyjmujemy do 31 października br.

Jak zostać studentem Erasmusa+? Szczegółowych informacji udziela

• Biuro Wymiany Studentów i Doktorantów