Szkolimy się!

Justyna Palacz, kierownik naszego zespołu oraz Agnieszka Wilczkowska – Dział Wymiany i Współpracy Międzynarodowej UJK, wzięły udział w spotkaniu wprowadzającym do zasad realizacji umów finansowych w konkursie wniosków 2024: KA131 („Mobilność studentów i pracowników uczelni między krajami programu”) oraz KA171 („Mobilność studentów i pracowników uczelni między krajami programu i krajami trzecimi niestowarzyszonymi z programem”).

Podczas szkolenia podjęto m.in. innymi takie tematy jak: zasady finansowania i realizacji mobilności edukacyjnej, narzędzia IT i realizacja priorytetów programu Erasmus+ czy Europejska Strategia dla Uniwersytetów i Europejska Karta Studenta w Polsce.

Organizatorem spotkania była Narodowa Agencja Programu Erasmus+ Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji.
Dzięki temu szkoleniu możemy jeszcze intensywniej pracować, aby Wasze wyjazdy były realizowane na najwyższym poziomie.

Jak zawsze i niezmiennie zachęcamy do udziału w programie Erasmus+!
Do zobaczenia!