Finałowe spotkanie partnerów projektu Psychological Early Intervention

W dniach 16-17 stycznia 2023 Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach gościł przedstawicieli z Grecji, Słowacji i Włoch na finałowym spotkaniu partnerów międzynarodowego projektu Psyc.E.In. – Psychological early intervention: clinical training w ramach programu Erasmus+.

Podczas dwudniowego spotkania uczestnicy podsumowali działania w projekcie na przestrzeni 2 lat oraz omówili wypracowane rezultaty. Odniesiono się również do perspektyw dalszej współpracy w dziedzinie psychologii. W czasie wizyty zagraniczni goście zwiedzili Collegium Medicum.

W ramach projektu powstały e-learningowe szkolenia, kursy oraz materiały dydaktyczne do samodzielnej nauki przeznaczone dla psychologów, psychoterapeutów, psychoanalityków oraz ich trenerów w kontekście sytuacji kryzysowych.

Niebawem wszystkie szkolenia i materiały zostaną udostępnione on-line na platformie projektu https://psychein.pixel-online.org/ Zainteresowani znajdą tam bezpłatne kursy potwierdzone certyfikatem.

Projekt Psyc.E.In. – Psychological early intervention: clinical training realizowany jest w ramach Programu Erasmus+, w sektorze Kształcenie i szkolenia zawodowe, Akcja 2. Partnerstwa strategiczne.