Nabór na studia i praktyki Erasmus+

Drodzy Studenci!

Dział Wymiany i Współpracy Międzynarodowej UJK prowadzi rekrutację do Programu Erasmus+ na studia i praktyki w roku akademickim 2021/2022. Jest to oferta dla wszystkich studentów Uniwersytetu Jana Kochanowskiego, którzy chcą zdobywać wiedzę i doświadczenie w ramach wymiany międzynarodowej.

Zagraniczne studia ułatwiają start na rynku pracy, zwiększają szanse na awans i dynamiczny rozwój kariery zawodowej. Erasmus+ to zdobycie nowych doświadczeń, podniesienie poziomu wiedzy oraz kompetencji językowych. Wymiana pomaga w  kształtowaniu takich cech jak odpowiedzialność, niezależność, czy umiejętność rozwiązywania problemów.

Zgłoszenia przyjmujemy do 31 marca 2021.

Tutaj wypełnisz formularz zgłoszeniowy, do którego prosimy dołączyć:

• CV w języku polskim i angielskim
  • certyfikat znajomości języka angielskiego (jeżeli jest)
  • studenci pobierający stypendium socjalne są proszeni o załączenie decyzji o jego przyznaniu.

Szczegółowych informacji udziela
Dział Wymiany i Współpracy Międzynarodowej
25-369 Kielce, Żeromskiego 5, pokój nr 308
erasmus@ujk.edu.pl