Nabór na studia i praktyki Erasmus+

Zostań stypendystą programu Erasmus+. Biuro Wymiany Studentów i Doktorantów UJK rozpoczyna nabór na studia i praktyki w zagranicznych uczelniach i instytucjach.

To oferta dla wszystkich studentów Uniwersytetu Jana Kochanowskiego, którzy chcą zdobywać wiedzę i doświadczenie w ramach wymiany międzynarodowej.

Zagraniczne studia i praktyki ułatwiają start na rynku pracy, zwiększają szanse na awans i dynamiczny rozwój kariery zawodowej, pomagają kształtować cechy doceniane przez pracodawców, takie jak odpowiedzialność, niezależność, czy umiejętność rozwiązywania problemów. Stwarzają idealne warunki do nauki języka obcego, zdobycia kwalifikacji zawodowych i dodatkowych uprawnień, które otwierają drogę na europejski rynek pracy.

Z roku na rok rośnie liczba polskich studentów biorących udział w programach wymiany międzynarodowej. Mamy nadzieję, że program Erasmus+ w Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach zaowocuje większą mobilnością żaków z naszej Uczelni.

Jak zostać studentem Erasmusa+? Szczegółowych informacji udziela

Zgłoszenia na studia i praktyki przyjmujemy do 5 kwietnia 2019.