Obrigada por uma experiência inesquecível

Program Erasmus+ to szansa rozwoju zawodowego dla pracowników uczelni. Udział w międzynarodowym szkoleniu Erasmus Week na portugalskim biegunie ciepła w Instituto Politécnico de Beja (region Baixa Alentejo) umożliwił mi nie tylko rozwój kompetencji, poszerzenie sieci kontaktów międzynarodowych oraz wymianę dobrych praktyk. Zyskałam również garść bezcennych doświadczeń i pozytywnych emocji towarzyszących zajęciom w gronie ponad siedemdziesięciu uczestników z Armenii, Belgii, Bośni i Hercegowiny, Brazylii, Chorwacji, Czech, Gruzji, Litwy, Malty, Niderlandów, Rumunii, Ukrainy i Włoch. Organizatorzy uzupełnili program szkolenia o degustację potraw kuchni portugalskiej, koncert muzyki fado, wizytę w lokalnej winnicy Gerações da Talha, Vila de Frades, Vidigueira (na liście niematerialnego dziedzictwa kulturowego UNESCO), atrakcje historyczne i zabytki Bejy.

Obrigada por uma experiência inesquecível!

Beata Banach-Rząca