Zostań Study Buddy. Dołącz już dziś do erasmusowej społeczności

Program Study Buddy ułatwia studentom z zagranicy integrację ze społecznością lokalną i akademicką oraz adaptację kulturową w nowym środowisku. Opiekun – Study Buddy wspiera kolegów i koleżanki z zagranicy w sprawach związanych ze studiowaniem w obcym kraju.

Korzyści dla Study Buddy:
☑️ udział w wydarzeniach np. wyjściach do kina, teatru i wycieczkach, których koszt pokryje uczelnia.
☑️ praktyczne doskonalenie znajomości języka obcego.
☑️ nawiązanie kontaktów międzynarodowych, przydatnych zarówno w trakcie, jak i po zakończeniu studiów.
☑️ dodatkowe punkty w procesie rekrutacji przy ubieganiu się o stypendium zagraniczne w programie Erasmus+.

Study Buddy można zostać w dowolnym momencie studiów! W programie mogą uczestniczyć wszyscy studenci Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach posługujący się w stopniu komunikatywnym językiem obcym, a zwłaszcza studenci ubiegający się o stypendium w ramach programu Erasmus+.

Więcej szczegółów i zgłoszenia TUTAJ

Czekamy na Was!