Zostań stypendystą programu Erasmus+

Dział Wymiany i Współpracy Międzynarodowej UJK ogłasza dodatkowy nabór na studia i praktyki w zagranicznych uczelniach i instytucjach w semestrze letnim 2022/2023. Zgłoszenia przyjmujemy od 24 października do 18 listopada br.

Zagraniczne studia i praktyki stwarzają znakomite warunki do nauki języka obcego, zdobycia kwalifikacji zawodowych i dodatkowych uprawnień, które otwierają drogę na europejski rynek pracy. Zwiększają szanse na awans i dynamiczny rozwój kariery zawodowej, pomagają kształtować cechy doceniane przez pracodawców, takie jak odpowiedzialność, niezależność, czy umiejętność rozwiązywania problemów.

Do udziału w naborze zapraszamy studentów, którzy chcą zdobywać wiedzę i doświadczenie w ramach wymiany międzynarodowej i są zdecydowani na wyjazd zagraniczny na studia lub praktyki w semestrze letnim bieżącego roku akademickiego. Studentów planujących wyjazd w przyszłym roku akademickim zapraszamy do udziału w rekrutacji wiosennej, którą przeprowadzimy w pierwszych miesiącach 2023 r.

Prosimy o przemyślane decyzje, ponieważ po zakwalifikowaniu się rezygnacje z wyjazdów są dopuszczalne wyłącznie w przypadku wyjątkowych zdarzeń losowych.

Jak zostać studentem Erasmusa+? Szczegółowych informacji udziela

Formularz zgłoszeniowy online oraz więcej informacji na stronie www.erasmus.ujk.edu.pl